2019-01-26 15:14:03

sparing: Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 3-3

Stalówka uratowała remis z Wisłą Puławy w końcówce (fot. Radosław Kuśmierz)
Stalówka w pierwszym sobotnim sparingu zremisowała z Wisłą Puławy 3-3. Trener Wojciech Fabianowski nadal sprawdzał Piotra Pierzchałę oraz dał szansę gry kilku juniorom.

Stal Stalowa Wola rzutem na taśmę zremisowała z Wisłą Puławy. Goście już po 25 minutach prowadzili z drugoligowcem 0-3 i ten wynik utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron miejscowi wzieli się za odrabianie strat i bramkę w 56. minucie zdobył Piotr Mroziński. Na kolejne trafienie trzeba było czekać pół godziny, kiedy to Jakub Lebioda zdobył kontaktową bramkę.

Stalówka poczuła wiatr w żagle i w ostatniej akcji wyrównała na 3-3. Jeden z zawodników gospodarzy wrzucał z rzutu rożnego, a tam przytomnie w polu karnym zachował się Grzegorz Janiszewski i ustalił wynik meczu.

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 3-3 (0-3)

0-1 Michał Żuber (4)
0-2 Piotr Zmorzyński (15)
0-3 Szymon Stanisławski (25)
1-3 Piotr Mroziński (56)
2-3 Jakub Lebioda (86)
3-3 Grzegorz Janiszewski (90)

Stal Stalowa Wola: Łukasz Konefał - Maciej Wieprzęć, Kacper Czajkowski, Grzegorz Janiszewski, Bartosz Sobotka, Michał Kitliński, Fryderyk Stasiak, Piotr Mroziński, Michał Trąbka, Adrian Dziubiński, Sebastian Łętocha. Grali także: zawodnik testowany, Tymoteusz Buczek, Jakub Lebioda

Wisła Puławy: Paweł Socha - Michał Król, Jakub Poznański, Mateusz Pielach, Karol Barański, Mateusz Supryn, Arkadiusz Maksymiuk, Krystian Puton, Piotr Zmorzyński, Michał Zuber, Szymon Stanisławski oraz Krzysztof Kurek - zawodnik testowany, 70 zawodnik testowany, Krystian Kusal, Michał Kobiałka, Dawid Chudyba, Iwan Litwiniuk, Michał Kobiałka, Adrian Popiołek, Krystian Żelisko, Jakub Mażysz.