2018-10-29 11:06:42

Piast Tuczempy nie miał problemów z Przełomem Besko

Piast Tuczempy ograł Przełom Besko 3-0. (fot. Piast Tuczempy)
Piast Tuczempy nie miał najmniejszych problemów z Przełomem Besko. Gospodarze wygrali pewnie 3-0.

W meczu pomiędzy Piastem Tuczempy a Przełomem Besko faworyt był tylko jeden. Byli nim gospodarze. Podopieczni Łukasza Laski do przerwy prowadzili jedną bramką. Gola zdobył w doliczonym czasie Hubert Łukasiewicz.

Po zmianie stron Piast podkręcił tempo i już po kwadransie gry było 2-0. Drugą bramkę strzelił Łukasz Tyrawski. Wynik spotkania na 3-0 ustalił Hubert Wiącek w 90. minucie.

1-0 Hubert Łukasiewicz (45)
2-0 Łukasz Tyrawski (58)
3-0 Hubert Wiącek (90)