2018-10-29 18:35:05

Niespodzianki nie było, WATKEM Korona Rzeszów przegrała z Wisłokiem Wiśniowa

Wisłok Wiśniowa (białe stroje) nie miał problemów z pokonaniem rzeszowskiego beniaminka (fot. archiwum)
Zła seria WATKEM Korony Rzeszów nadal trwa i nie widac jej końca. Kryzys beniaminka wykorzystał Wisłok Wiśniowa ustawiając spotkanie w 20 minut.

Wisłok Wiśniowa od początku chciał dosadnie pokazać że gościnny nie będzie i WATKEM Korona Rzeszów boleśnie o tym się przekonała. Pierwsze trafienie oglądaliśmy już w 12. minucie, kiedy to do bramki trafil Michał Szymański i od tej pory miejscowi wrzucili piąty bieg.

Sześć minut później było już 2-0, a z bramki cieszył się Maciej Maślany. Nim do przyjezdnych dotarło to że przegrywają już dwiema bramkami, to szybko na 3-0 podwyższył Radosław Stanisz i juz wiadomo było że to Wisłok wyjdzie z tej potyczki zwycięsko.

Druga odsłona meczu już nie byla tak obfita w bramki gospodarzy którzy kontrolowali przebieg meczu i spokojnie czekali na końcowy gwizdek sędziego. Ciekawie zrobiło się w końcówce, kiedy to zobaczyliśmy jeszcze dwie bramki. Najpierw prowadzenie podwyższył Michał Szymański, zaś chwilę później honorowe trafienie zaliczył Adrian Buszta i sędzia zakończył mecz.

1-0 Michał Szymański (12)
2-0 Maciej Maslany (18)
3-0 Radosław Stanisz (20)
4-0 Michał Szymański (89)
4-1 Adrian Buszta (90)

Wisłok Wiśniowa: Dziok - Guzek, Kozubek, Kocój, S. Boruta - Rutyna, Stanisz (63. Koczela), Maślany, K. Szymański (68. Zimny), M. Szymański (89. Długosz), Złotek (80. M. Boruta)

WATKEM Korona Rzeszów: Szczepański - Kuca, Ferenc, Kozicki, Gołda - Przybyło, Sarzyński (70. Tłuczek), Gwóźdź (80. Bigus), Ryzhak - Buszta, Karwacki (68. Zieliński)

Żółte kartki: Stanisz, Zimny, Szymański - Ferenc, Sarzyński