2011-08-26 18:55:28

Remis Stali Rzeszów ze "Stalówką"

Stal Rzeszów zremisowała 0-0 ze Stalą Stalowa Wola w meczu 6. kolejki II ligi wschodniej.

Spotkanie od pierwszych minut było bardzo ostre. Sędzia pokazał łącznie aż siedem żółtych i jedną czerwoną kartkę, a tylko w pierwszych 35 minutach gospodarze musieli zmienić trzech piłkarzy z powodu kontuzji.

Obydwie drużyny miały swoje okazje. Blisko szczęścia byli Marek Kusiak (Stal Stalowa Wola) i Piotr Duda (Stal Rzeszów), których uderzenia trafiały w poprzeczkę.

Do siatki trafić udało się nawet Wojciechowi Fabianowskiemu i Kamilowi Walaszczykowi - w obydwu przypadkach jednak sędzia odgwizdywał pozycję spaloną.

Ostatecznie kibice przy ul. Hetmańskiej nie oglądali bramek - "Stalówka" zremisowała w Rzeszowie ze Stalą 0-0.

STAL RZESZÓW - STAL STALOWA WOLA 0-0

Stal Rzeszów: Wietecha - Duda, Husa, Słomian, Zaborowski - Krauze (9. J. Górecki), Reiman, Margol (35. Florian), Lisańczuk (85. Krzysztoń) - M. Górecki (30. Maca), Prokić.

Stal Stalowa Wola: Ciołek - Demusiak, Kusiak (77. Byrski), Żmuda, Turczyk - Walaszczyk, Horajecki, Piątkowski, Fabianowski - Lewandowski, Skórski.

Sędziował: Daniel Kruczyński z Żywca. Żółte kartki: Zaborowski, J. Górecki, Lisańczuk - Skórski, Piątkowski, Kusiak, Demusiak. Czerwona kartka: Piątkowski (90, druga źółta).

źródło: własne