2011-08-14 12:08:19

II liga: OKS Olsztyn - Stal Stalowa Wola 3-2

Stal Stalowa Wola po zaciętym pojedynku przegrała z OKS-em 1945 Olsztyn w meczu 4. kolejki II ligi wschodniej.

Piłkarze Stali Stalowa Wola bardzo słabo rozpoczęli spotkanie i już po 11 minutach przegrwali 0-2. W pierwszej połowie dla OKS-u Olsztyn strzelali Paweł Baranowski i Radosław Stefanowicz.

Chwilę przed przerwą kontaktowego gola zdobył Marek Kusiak, a tuż po starcie drugiej podsłony wyrównał Przemysław Żmuda. Zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył kilka minut później Dominik Kun.

Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę. W ostatniej minucie spotkania czerwony kartonik zobaczył strzelec pierwszej bramki Paweł Baranowski.

OKS 1945 OLSZTYN - STAL STALOWA WOLA 3-2 (2-1)
Bramki: Baranowski (9), Stefanowicz (11), Kun (51) - Kusiak (40), Żmuda (47).

OKS: Skiba - Buchol, Baranowski, Koprucki, Głowacki - Suchocki (70. Filipek), Szaraniec, Biedrzycki (46. Świderski), Kun, Stefanowicz - Łukasik (46. Jegliński).

Stal: Ciołek - Demusiak, Lewandowski, Kusiak, Byrski (63. Białek) - Piątkowski, Żmuda, Skórski, Walaszczyk, Mościński (34. Turczyn) - Fabianowski (76. Gęśla).

Sędziował: Marcin Lech z Gdańska. Żółte kartki: Filipek - Lewandkowski, Kusiak, Byrski, Piątkowski, Skórski, Gęśla. Czerwona kartka: Baranowski (90).

źródło: własne / stomil.olsztyn.pl