2018-07-15 08:53:23

sparing: Stal Mielec - Resovia 2:0

W drugim sobotnim sparingu Stal Mielec nie miała problemów z ograniem Resovii (fot. Stal Mielec)
W drugim sobotnim sparingu Stal Mielec pokonała drugligową Resovię 2-0.

W kolejnym sobotnim sparingu, tym razem rozgrywanym w Mielcu, pierwszoligowa Stal Mielec wygrała z grającą o szczebel niżej Resovią 2-0.

Wynik sparingu w 63. minucie otworzył Krystian Getinger, natomiast 8 minut później rezultat spotkania ustalił wypożyczony ze Śląska Wrocław, Sebastian Bergier.

STAL MIELEC - RESOVIA 2-0 (0-0)

1-0 Krystian Getinger (63)
2-0 Sebastian Bergier (71)

Resovia: Wojciech Daniel - Mateusz Geniec, Damian Barszczak, Konrad Domoń, Mateusz Kantor, Radosław Adamski, Szymon Kaliniec, Dariusz Frankiewicz, Szymon Feret, Zawodnik testowany 1, Bartłomiej Buczek, Zawodnik testowany 2, Jakub Szafar, Karol Twardowski, David Kwiek, Kamil Antonik, Daniel Pawlak, Bartłomiej Makowski.

Xhhf 2018-07-15 12:05:39

Mozna wiedziec jak resovia grala. Kto przewazal nie patrzac na wynik?

Kibic 2018-07-15 13:49:14

Mielec kontrolował mecz, powinni wygrać wyżej,różnica co najmniej 2 klas a był to drugi mecz grany przez Mielec tego dnia

Do kibic 2018-07-15 14:11:05

Kolego obiektywizm to teoje drugie imię. Byłem na tym meczu i śmiało można powiedzieć ze 1 połowa wyrównana. W drugiej z uwagi na zmany zaryswowała się przewaga Stali. Ogólnie z przebiegu całego spotkania Stal nieco lepsza bo i lepsza być powinna, ale nie opowiadaj głupot o jakichś różnicach klas czy tego typu pierdołach

Obserwator 2018-07-15 14:12:29

1 połowa bardzo wyrównana bez wskazania kto lepszy 2 połowa Stal lepsza bramki po stratach w środku boiska i kontrach.
Generalnie Resovia dobre wrażenie zostawiła na boisku ale młodzież Stali lepsza wzmocniona 4-5 bardziej doświadczonymi.Dobry,szybki ciekawy sparing.

Observer 2018-07-15 20:28:59

Prawda jest taka,że Stal Mielec zagrała praktycznie drugim składem,bo w tym samym dniu grała dużo ważniejszy sparing w Niecieczy z Termaliką Bruk-Betem(mecz zamknięty dla widzów i dziennikarzy).Piłkarsko Stal była w meczu z Resovią drużyną lepszą,co jest rzeczą oczywistą biorąc pod uwagę chociażby rożnicę poziomów.Resovia swoją grą wstydu na pewno nie przyniosła,wygrana Stali jak najbardziej zasłużona