sparing: Bruk Bet Termalica Nieciecza - Stal Mielec 1-1

Pierwszy sobotni sparing Stali Mielec na remis (fot. Stal Mielec)
Stal Mielec zremisowała z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 1-1 w meczu sparingowym.

Mecz rozegrano na głównej płycie boiska w Niecieczy, bez udziału publiczności.

Wynik spotkania otworzył w 75. minucie Grzegorz Tomasiewicz. Radość Stali Mielec trwała jedynie 7 minut, bowiem w 82. minucie bramkę na 1-1 zdobyl Samuel Stefanik i ustalił wynik meczu.

BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA - STAL MIELEC 1-1 (0-0)

0-1 Grzegorz Tomasiewicz (75)
1-1 Samuel Stefanik (82)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Hubert Gostomski - Bartosz Szeliga (46. Dominik Sadzawicki), Artem Putiwcew (46. Przemysław Szarek), Mateusz Kupczak (70. Krzysztof Iwanicki), Rafał Grzelak (46. Kamil Słaby) - Michał Skóraś (46. Roman Gergel), Vlastimir Jovanović (60. Samuel Štefanik), Florin Purece (60. Marek Mróz), Martin Miković, Jacek Kiełb (60. Patrik Misak), Vladislavs Gutkovskis