2018-07-07 12:47:55

sparing: Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik 1-0

Siarka w pierwszym tego dnia sparingu pokonała Avię Świdnik po bramce Adriana Gębalskiego (fot. Radosław Kuśmierz)
W pierwszym sobotnim sparingu Siarka Tarnobrzeg pokonała III-ligową Avię Świdnik 1-0.

Gola na wagę zwycięstwa w 23. minucie zdobył nowy napastnik Siarki Tarnobrzeg - Adrian Gębalski.

W tym spotkaniu testowany był 17-letni bramkarz Jan Parchański z GKS-u Krupiński Suszec.

W sparingu wystąpił także Kacper Maik, którego przejście z Wisłoki Dębica do Siarki jest raczej przesądzone. Kolejny sparing Siarka Tarnobrzeg rozegra dziś o 16, a przeciwnikiem będzie Resovia.

SIARKA TARNOBRZEG - AVIA ŚWIDNIK 1-0 (1-0)

0-1 Adrian Gębalski (23)

Siarka Tarnobrzeg:
Krystian Krupa - Łukasz Nadolski, Dawid Kubowicz, Michał Bierzało - Kamil Kargulewicz, Kacper Maik, Cezary Kabała, Kamil Radulj, Aleksander Drobot - Adrian Gębalski, Mateusz Broź oraz Jan Parchański, Jakub Głaz, Bartłomiej Wiktor, Paweł Mróz.

Avia Świdnik:
(I połowa) zawodnik testowany - Dominik Maluga, Piotr Prędota, Konrad Kołodziej, siedmiu zawodników testowanych.
(II połowa) Adrian Wójcicki - Mateusz Lusiusz, Kacper Drelich, Jakub Szymala, Sebastian Orzędowski, Dawid Wójcik, pięciu zawodników testowanych