2018-07-08 09:45:28

sparing: Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola 3-0

Pierwszoligowa Garbarnia Kraków pewnie pokonała drużynę Stali Stalowa Wola aż 3-0 w meczu sparingowym.

W sparingu pierwszoligowca z drugoligowcem górą okazał się beniaminek z Krakowa. Jednym z testowanych zawodników w "Stalówce" był wspomniany już przez nas wcześniej Patryk Czułowski. Niestety nie pokazał się ze zbyt dobrej strony i Krzysztof Łętocha nie będzie więcej korzystał z jego usług.

Wszystkie trzy bramki dla Garbarni Kraków padły w drugiej połowie. Autorem trafienia w 47. minucie był Marcin Siedlarz. Kilka minut później z dobrej strony pokazał się znany z trzecioligowych boisk Serhij Krykun, który podwyższył na 2-0. Drużynę ze Stalowej Woli dobił w 63. minucie Mateusz Węsierski.

W drugiej połowie meczu szansę zaprezentowania otrzymali głównie młodzi zawodnicy.

Kolejny sparing Stal Stalowa Wola rozegra już w najbliższą środę, a jej przeciwnikiem będzie trzecioligowa Avia Świdnik.

GARBARNIA KRAKÓW - STAL STALOWA WOLA 3-0 (0-0)

1-0 Marcin Siedlarz (47)
2-0 Serhij Krykun (54)
3-0 Mateusz Węsierski (63)