2018-07-02 20:18:23

Sześciu graczy na testach w Stali Stalowa Wola. Wsród nich Dawid Kuliga

Dawid Kuliga (pierwszy z prawej) to wychowanek Karpat Krosno. Czy w przyszłym sezonie będzie grał w Stali Stalowa Wola?
Stal Stalowa Wola testuje kolejnych graczy pod kątem przydatności do drugoligowej batali. W dzisiejszm treningu było ich sześciu, wsród nich Dawid Kuliga z Karpat Krosno.
 
W dzisiejszym treningu Stali Stalowa Wola wzięło udział 6 zawodników testowanych. Wsród nich jest testowany podczas sobotniego sparingu z Resovią - Piotr Nowak. Po za tym w dzisiejszych zajęciach udział wzięli m.in. nowy bramkarz bramkarz i zawodnicy z linii pomocy.
 
Jednym z zawodników testowanych jest Dawid Kuliga, który zeszły sezon spędził w trzecioligowych Karpatach Krosno.  "Biało-niebiescy", których jest wychowankiem nie zdołali się utrzymać w trzeciej lidze.
 
Ponadto szansę zaprezentowania się przed Krzysztofem Łętochą dostali juniorzy stalowowolskiego klubu. Już 7 lipca Stal Stalowa Wola zmierzy się z Garbarnią Kraków w meczu kontrolnym.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

kier 2018-07-03 10:40:03 4 1

Cienki gracz w słabych Karpatach które spadły nic nie grał.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem