2018-06-08 15:06:46

Artur Skowronek nowym szkoleniowcem Stali Mielec!

fot. Stal Mielec
Artur Skowronek poprowadzi Stal Mielec w sezonie 2018/19 w Nice 1 lidze. 36-letni szkoleniowiec prowadził w zeszłym roku Wigry Suwałki z którymi zajął 6. miejsce na zapleczu Ekstraklasy.
 
Artur Skowronek został nowym trenerem Stali Mielec. 36-letni szkoleniowiec w przeszłości był trenerem w Ruchu Radzionków, Polonii Bytom, GKS-ie Katowice, Olimpii Grudziądz. Ponadto pracował już w również w Ekstraklasie w Pogoni Szczecin oraz Widzewie Łódź. Skowronek posiada licencję trenerska UEFA Pro.
 
– Jestem bardzo ambitną osobą, chcę się rozwijać. Klub Stal Mielec to fantastyczne tradycje, ale dzisiaj to też fantastyczni piłkarze i są to bardzo mocno argumenty by myśleć też o moim indywidualnym rozwoju – powiedział Artur Skowronek po przyjeździe do Mielca cytowany przez oficjalną stronę Stali.
 
Artur Skowronek twierdzi, że jego celem jest powrót do ekstraklasy. W zeszłym sezonie z Wigrami Suwałki zajął 6. miejsce w Nice 1 lidze. Jednak to w Mielcu ma większe szanse na rozwój.
 
– Dzisiaj mamy tutaj 1 ligę, ale moje ambicje rosną z myślami o czymś więcej. Stal Mielec, tak jak i ja, stawia sobie wysokie cele. To kolejny element mojej decyzji. Moje pierwsze wrażenia z Mielca są bardzo pozytywne, tutaj jest wszystko by osiągnąć wyniki. Wszyscy będziemy o tym myśleć, wykorzystamy wszystko co nam Klub daje tutaj na co dzień: by rozwijać siebie, zespół, Klub i iść codziennie do przodu – skończył swoją wypowiedź nowy szkoleniowiec Stali Mielec.
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem