2018-02-14 20:44:00

sparing: LKS Pisarowce - Ekoball Stal Sanok 3-0

(fot.facebook.com/pg/naspalonym)
LKS Pisarowce wysoko, bo aż 3-0 pokonał Ekoball Stal Sanok w sparingu rozgrywanym w Pakoszówce.

LKS Pisarowce pokonały Ekoball Stal Sanok 3-0. Do przerwy było 1-0 dla podopiecznych Damiana Niemczyka. Bramkę w 27 minucie spotkania zdobył Sebastian Sobolak. Chwilę później Mateusz Kuzio mógł wyrównać, ale nie zdołał pokonać Dariusza Półkoszka.

W drugiej odsłonie meczu do ataku rzucili się piłkarze Stali Sanok, ale nie potrafili sforsować dobrze ustawionego LKS-u Pisarowce. Parę minut później z rzutu wolnego drugą bramkę dla LKS-u Pisarowce zdobył Rafał Domaradzki. Chwilę później ten sam zawodnik ustalił wynik meczu na 3-0.

LKS Pisarowce - Ekoball Stal Sanok 3-0 (1-0)

1-0 Sebastian Sobolak (27)
2-0 Rafał Domaradzki (68)
3-0 Rafał Domaradzki (71)