2018-02-15 10:22:00

sparing: Izolator Boguchwała - Głogovia Głogów Małopolski 2-1

Izolator Boguchwała pokonał Głogovię Głogów Małopolski 2-1 w meczu towarzyskim rozgrywanym na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Wyspiańskiego 22.

Izolator Boguchwała wygrał 2-1 z Głogovią Głogów Małopolski, choć do przerwy przegrywał 0-1. Po zmianie stron bramki dla "Izolacji" zdobyli Oskar Matuła i Kamil Rębisz.

Więcej informacji wkrótce.

Izolator Boguchwała - Głogovią Głogów Małopolski 2-1 (0-1)

0-1 ?
1-1 Oskar Matuła
2-1 Kamil Rębisz

Izolator 1 połowa: Ziobro – Gajdek, Bogacz, Dąbek, Wilk, Worosz, Kachniarz, Zieliński, Domin, Szczoczarz, Szymański

Izolator 2 połowa: Lewandowski – Wilk, Zawodnik Testowany I, Zawodnik Testowany II, Zawodnik Testowany III – Matuła, Dobrzański, Cupryś, Rębisz, Zawodnik Testowany IV – Ziarni