2018-02-12 15:57:00

sparing: FK Akzhayik - Stal Mielec 0-1

Stal Mielec wygrała 1-0 w drugim meczu sparingowym w Turcji. Tym razem przeciwnikiem był FK Akzhayik z Kazachstanu. Bramkę z rzutu karnego zdobył Krystian Getinger.

Stal Mielec pokonała FK Akzhayik 1-0. Do przerwy nie padł żadna bramka. Dopiero w 73. minucie spotkania Krystian Getinger zdobył gola pewnie egzekwując rzut karny.

Mecz został przerwany w 78. minucie z powodu zbyt brutalnej gry ekipy FK Akzhayik. Warto dodać, że miali oni na swoim koncie cztery czerwone i siedem żółtych kartek.

FK Akzhayik - Stal Mielec 0-1 (0-0)

0-1 Krystian Getinger (73)

Stal Mielec: Radoslaw Majecki - Krystian Getinger, Rafał Grodzicki, Krzysztof Kiercz, Mateusz Gancarczyk, Tomasz Swędrowski, Mateusz Cholewiak, Josip Soljic, Maksymilian Banaszewski, Dejan Djermanovic, Jakub Arak