2018-02-28 21:08:37

sparing: Siarka Tarnobrzeg - Wisła Sandomierz 1-2

Drugoligowa Siarka Tarnobrzeg przegrała 1-2 z Wisłą Sandomierz w meczu sparingowym.

Pierwszą bramkę dla Wisły Sandomierz zdobył w 15. minucie sparingu dobrze znany na Podkarpaciu Jarosław Piątkowski.

Zawodnicy Siarki Tarnobrzeg wyrównali po przerwie za sprawą Krzysztofa Ropskiego, ale ostatnie słowo należało do rywali. Gola na wagę wygranej strzelił Jakub Łata.

Mecz został rozegrany w Staszowie na bocznym boisku tamtejszego stadionu miejskiego.

SIARKA TARNOBRZEG - WISŁA SANDOMIERZ 1-2 (0-1)

0-1 Jarosław Piątkowski (15)
1-1 Krzysztof Ropski (65)
1-2 Jakub Łata (70)

Siarka Tarnobrzeg: Bartosz Kieliszek - Jan Grzesik, Piotr Witasik, Jakub Barteczko, Dawid Witkowski, Łukasz Świderski, Mateusz Wawrylak, Eryk Galara, Jakub Głaz, Mateusz Broź, Paweł Mróz.

W II połowie grali także: Dawid Kubowicz, Michał Dawidowicz, Bartłomiej Wiktor, Grzegorz Płatek, Mateusz Janeczko, Krzysztof Ropski, Patryk Wdowiak.