2011-07-13 14:45:21

Terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej 2011/2012

Lubelski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej na sezon 2011/2012 (runda jesienna).
 
Pierwsza kolejka rozgrywek III ligi lubelsko-podkarpackiej odbędzie się w weekend 13/14 sierpnia. Runda jesienna potra do 13 listopada.
 
 
 
Terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej 2011/2012 (runda jesienna):
 
1. kolejka 1 - 13/14 sierpnia
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna
Strumyk Malawa - Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski - Polonia Przemyśl
Stal Sanok - Avia Świdnik
Partyzant Targowiska - Stal Mielec
Limblach Zaczernie - Chełmianka Chełm

2. kolejka - 20/21 sierpnia
Unia Nowa Sarzyna - Chełmianka Chełm
Stal Mielec - Limblach Zaczernie
Avia Świdnik - Partyzant Targowiska
Polonia Przemyśl - Stal Sanok
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała
Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg
Karpaty Krosno - Strumyk Malawa

3. kolejka - 27/28 sierpnia
Strumyk Malawa - Unia Nowa Sarzyna
Siarka Tarnobrzeg - Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Sanok - Stal Kraśnik
Partyzant Targowiska - Polonia Przemyśl
Limblach Zaczernie - Avia Świdnik
Chełmianka Chełm - Stal Mielec

4. kolejka - 31 sierpnia
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec
Avia Świdnik - Chełmianka Chełm
Polonia Przemyśl - Limblach Zaczernie
Stal Kraśnik - Partyzant Targowiska
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała
Strumyk Malawa - Siarka Tarnobrzeg

5. kolejka - 3/4 września
Siarka Tarnobrzeg - Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała - Strumyk Malawa
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno
Stal Sanok - Podlasie Biała Podlaska
Partyzant Targowiska - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Limblach Zaczernie - Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl
Stal Mielec - Avia Świdnik

6. kolejka - 10/11 września
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik
Polonia Przemyśl - Stal Mielec
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Limblach Zaczernie
Podlasie Biała Podlaska - Partyzant Targowiska
Karpaty Krosno - Stal Sanok
Strumyk Malawa - Orlęta Radzyń Podlaski
Siarka Tarnobrzeg - Izolator Boguchwała

7. kolejka - 17/18 września
Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna
Orlęta Radzyń Podlaski - Siarka Tarnobrzeg
Stal Sanok - Strumyk Malawa
Partyzant Targowiska - Karpaty Krosno
Limblach Zaczernie - Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Mielec - Stal Kraśnik
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl

8. kolejka - 24/25 września
Unia Nowa Sarzyna - Polonia Przemyśl
Stal Kraśnik - Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Mielec
Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno - Limblach Zaczernie
Strumyk Malawa - Partyzant Targowiska
Siarka Tarnobrzeg - Stal Sanok
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski

9. kolejka - 1/2 października
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna
Stal Sanok - Izolator Boguchwała
Partyzant Targowiska - Siarka Tarnobrzeg
Limblach Zaczernie - Strumyk Malawa
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno
Stal Mielec - Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Polonia Przemyśl - Stal Kraśnik

10. kolejka - 8/9 października
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik
Karpaty Krosno - Stal Mielec
Strumyk Malawa - Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg - Limblach Zaczernie
Izolator Boguchwała - Partyzant Targowiska
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Sanok

11. kolejka - 15/16 października
Stal Sanok - Unia Nowa Sarzyna
Partyzant Targowiska - Orlęta Radzyń Podlaski
Limblach Zaczernie - Izolator Boguchwała
Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec - Strumyk Malawa
Avia Świdnik - Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski

12. kolejka - 22/23 października
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik
Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl
Strumyk Malawa - Avia Świdnik
Siarka Tarnobrzeg - Stal Mielec
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski - Limblach Zaczernie
Stal Sanok - Partyzant Targowiska

13. kolejka - 29/30 października
Partyzant Targowiska - Unia Nowa Sarzyna
Limblach Zaczernie - Stal Sanok
Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Mielec - Izolator Boguchwała
Avia Świdnik - Siarka Tarnobrzeg
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska

14. kolejka - 5/6 listopada
Unia Nowa Sarzyna - Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Strumyk Malawa - Stal Kraśnik
Siarka Tarnobrzeg - Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec
Stal Sanok - Chełmianka Chełm
Partyzant Targowiska - Limblach Zaczernie

15. kolejka - 12/13 listopada
Limblach Zaczernie - Unia Nowa Sarzyna
Chełmianka Chełm - Partyzant Targowiska
Stal Mielec - Stal Sanok
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski
Polonia Przemyśl - Izolator Boguchwała
Stal Kraśnik - Siarka Tarnobrzeg
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Strumyk Malawa
Podlasie Biała Podlaska - Karpaty Krosno
 
źródło: LZPN

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem