2011-07-13 19:07:22

sparing: Stal Stalowa Wola - Resovia 1-0

Piłkarze Stali Stalowa Wola pokonali Resovię Rzeszów w meczu sparingowym 1-0. Autorem zwycięskiego trafienia był Wojciech Białek.

Stal Stalowa Wola wygrała z Resovią 1-0. Jedyną bramkę strzelił w 73. minucie spotkania Wojciech Białek, który trafił do siatki głową po dośrodkowaniu Kamila Walaszczyka z rzutu rożnego.

Z trybun pojedynek obserwował Piotr Piechniak, który jednak nie zagra w barwach Stali Stalowa Wola w przyszłym sezonie.
Bramka: Białek (73).

Stal: Ciołek – Byrski, Lewandowski, Wieprzęć, Żmuda – Piątkowski, Skórski, Horajecki, Walaszczyk – Białek, Fabianowski. Po przerwie zagrali: Dydo, Majowicz, Szymonik, Kocój, Tabaka.

Resovia: Pietryka – Krzak, Bogacz, Baran, Szkolnik – Ogrodnik, Cygnar, Chrabąszcz, Fedoruk – Hajduk, Płonka. Po przerwie zagrali: Witiv, Gola, Kozubek, Domoń, Horodeński, Kot, Zahradnik, Nykanowicz, Juszkiewicz, Rop, Czeneskov, Kantor.

źródło: własne / stal1938.pl