2018-01-24 12:13:20

Oświadczenie JKS-u Jarosław ws. Ołeksandra Tarasenko

fot. Mieczysław Turczyn / archiwum
Dziś na oficjalnej stronie internetowej JKS-u Jarosław pojawiło się oświadczenie w sprawie byłego zawodnika klubu Ołeksandra Tarasenko.
 
Przypomnijmy. Niedawno zamieściiśmy na naszej stronie artykuł pt. "Kolejny skandal w JKS Jarosław. Ołeksandr Tarasenko grał bez ważnych badań?"
 
Później pojawiły się komentarze włączonego w sprawę Polskiego Związku Piłkarzy oraz rzecznika prasowego Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej (linki w wiadomościach powiązanych na dole strony).
 
Do sprawy odniósł się także sam JKS Jarosław. Poniżej publikujemy pełne oświadczenie:
 
W związku z artykułem, który 19 stycznia 2018 r. ukazał się na portalu PodkarpacieLIVE, dotyczącym byłego zawodnika naszego klubu Oleksandra Tarasenki, zarząd Jarosławskiego Klubu Sportowego 1909 informuje, że nie zgadza się z przedstawionymi w artykule zarzutami w stosunku do klubu. 
 
Sytuacja została nakreślona tendencyjnie i jednostronnie, prowadząc do niesłusznych oskarżeń wobec klubu. Nie zamierzamy jednak w tym przypadku prowadzić z naszym byłym zawodnikiem polemiki za pośrednictwem mediów, gdyż do rozstrzygania takich spraw są powołane stosowne organy państwowe. Zarząd Jarosławskiego Klubu Sportowego 1909 będzie bronił dobrego imienia klubu, a do czasu wyjaśnienia przedstawionych przez zawodnika zarzutów nie będziemy sprawy komentować
 
Przed nami kolejna runda rozgrywek ligowych, która z naszej strony wymaga intensywnych prac i przygotowań, tak w aspekcie sportowym, jak i organizacyjnym. Liczymy na to, że wspólnie z całym środowiskiem piłkarskim naszego klubu na koniec sezonu ligowego 2017/2018 osiągniemy satysfakcjonujący wynik sportowy. 
 
Ze sportowymi pozdrowieniami
Zarząd Jarosławskiego Klubu Sportowego 1909

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem