2017-03-12 08:31:35

Piast Tuczempy ograł Czarnych Jasło

Spadkowicz z 3 ligi, Piast Tuczempy, wygrał z beniaminkiem rozgrywek - Czarnymi Jasło w pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej.

Gospodarze wynik otworzyli już w 11. minucie meczu. Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Bogdan Karkovskyi. Piast Tuczempy miał przewagę.

Niespełna kwadrans później skuteczną akcję przeprowadzili jednak goście. Sfinalizował ją Bartosz Szopa i zrobiło się 1-1.

Wynik spotkania jeszcze przed przerwą ustalił Hubert Wiącek, który trafił do siatki Czarnych Jasło w 41. minucie.

Spotkanie trzymało w napięciu do samego końca, bo goście starali się odrobić straty. Miejscowi jednak nie pozwolili rywalom na wyrównanie.

1-0 Bogdan Karkovskyi (11)
1-1 Bartosz Szopa (25)
2-1 Hubert Wiącek (42)

Piast Tuczempy: Strawa – Wójcik, Bawoł, Jaroch, Kloc (70. Rączka), Wota, Karkowski, Czub, Wielgosz, Noga, Wiącek (90. Zając).

Czarni Jasło: Cyran – Borowiec, Nabożny, Dziobek, Dziedzic, Kurdziel, Urban, Szopa (62. Stelmach), Foryś (76. Czyżowicz), Tusiński (57. Wójtowicz), Folwarski.