2017-03-12 16:33:36

Polonia Przemyśl rozbiła Sokół w Nisku!

Nz. Paweł Piątek zdobywa gola na 5-0 dla Polonii Przemyśl.
Piłkarze Polonii Przemyśl wygrali 5-2 w wyjazdowym meczu 4 ligi podkarpackiej z Sokołem Nisko.

Niżej notowana Polonia Przemyśl zimą dokonała kilku solidnych wzmonień i od razu było widać to na boisku.

Podopieczni Pawła Załogi wyszli na prowadzenie już w 6. minucie spotkania po trafieniu Mateusza Trawki z rzutu karnego. Jeszcze przed przerwą na 2-0 dla Polonii Przemyśl podwyższył Radosław Adamski.

Były zawodnik m.in. Resovii i Stali Stalowa Wola wpisał się na listę strzelców po raz drugi kilka minut po przerwie. Kolejne dwie bramki padły łupem Pawła Piątka i przemyślanie prowadzi aż 5-0.

W ostatnich minutach gracze Sokoła Nisko zmniejszyli rozmiary porażki. Dwa gole dla miejscowych zdobył Michał Serafin i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2-5.

Janusz piłkarstwa 2017-03-12 16:50:52

Solidne spotkanie Trawy, ten chłopak dużo widzi w środku pola, a Skała najlepszy w odbiorach

Kibic 2017-03-12 17:45:46

Polonia piłkarsko lepsza, Adamski i Piątek za dobzi na IV ligę, robią chłopaki różnicę.

- 2017-03-12 19:12:30

4 liga ro poziom Piątka w 3 pisze nie bardzo

Słowackiego P-śl 2017-03-12 19:16:37

Cisek mógł chyba lepiej się ustawić przy tych bramkach. Trochę zaspał.

Polonia Wodociągi 2017-03-12 19:38:10

Jeszcze troche dopracowania, wroci Sobol i Sedlaczek i Kocoj juz do gry to Załoga bedzie mogl rotowac wiecej skladem i bedzie dobrze. Obroncy ewidentnie maja problem zeby urzymac sie na nogach w starciu z Piatkiem. Ratuja sie faulami. Adamski Skała Trawka Solarz widac ze solidnie przepracowali zime. Dziadki Cisek i Zaloga wyjadacze. Jedna tylko prosba. Albo zmiencie komentatora bo on moze komentowac jedynie wyscigi konduktow zalobnych na cmentarzu rzeszow pobitno albo wylaczcie calkiem komentarz bo dziadki na gerjatri maja lepsza dykcje i refleks niz ten wasz podkarpacki mateoooo borek.

Cxzwsda 2017-03-13 09:49:23

Ile Ukraińców w Nisku?

Polonista 2017-03-13 21:54:45

Miazga!!!

Konikpolny 2017-03-13 23:22:08

Ukrainiec nawet niezły. Zobaczymy co zagra w następnym meczu..

Polonia Wodociągi 2017-03-14 00:06:08

W Polonii nie gra żaden Ukrainiec.Ten co był odszedł do miedzyplanetarnego klubu z 3 ligi. Tam płacą Strusiami podobno to dla Ukrainca wersal. Tylko jeszcze go zapytac jak ma wieczor wolny czy wychodzi na miasto?

Polonia Wodociągi 2017-03-16 20:03:27

Ciekawe spostrzeżenia odnośnie zbudowania ciekawego zespołu Polonii i oceny piłkarzy po pierwszym meczu.Może będzie dobrze i utrzymany zostanie byt w IV lidze.Odnośnie drugiej części to widzę , że"wodociągowicz " ma ogromne kompleksy, najlepiej abyś odczepił się od Pana Staszka , który na spikerce w Polonii oddał serce przez tyle lat.Co do pożegnań zasłużonych i często zbyt szybko odchodzących POLONIARZY" to też trzeba umieć i chcieć to ostatnie słowo powiedzieć.Stwierdzić trzeba , że jesteś malutki. Bez odpowiedzi!