2017-03-11 19:52:10

Sokół Sieniawa pokonał na wyjeździe Igloopol Dębica

W rundzie jesiennej Sokół wygrał 2-1. Tym razem znów górą była Sieniawa (fot. igloopol.info)
Dobrze rundę wiosenną rozpoczęli zawodnicy Sokoła Sieniawa. Zespół Tomasza Orłowskiego wygrał w Dębicy z Igloopolem.

Gola na wagę trzech punktów dla Sokoła Sieniawa zdobył Wojciech Tołpa, jeden z najlepszych na boisku w tym dniu. Zimnej krwi brakowało innym zawodnikom Sokoła, bo goście mogli to spotkanie wygrać wyżej.

Swoje okazje miał również Igloopol Dębica, ale miejscowi byi dziś nieskuteczni.

Mecz był bardzo wyrównany, szczególnie w pierwszej połowie. Widać było, że obu ekipom brakuje pewności siebie po zimowej przerwie.

0-1 Wojciech Tołpa (66)

Igloopol Dębica: Psioda - Lamparty (85. Łapa), Chmiel, Darłak, T. Nalepka, Szczepanik (55 Draguła), Rokita, Sasak (80 .Jędrzejczyk), Stefanik, Machnik, P. Nalepka (70. Pisarek)

Sokół Sieniawa: Pawlus - Padiasek M., Kapuściński, Padiasek S., Kardyś, Flis (81. Sywyj), Jędryas, Kalin, Stefan (69. Czyrny), Wilusz (46. Tołpa), Gnatek (90. M. Jędryas).

Sędziował Łukasz Krasowski (Leżajsk).
Żółte kartki: Lamparty, Chmiel, T. Nalepka, Draguła - M. Padisasek, Sywyj.
Widzów 250.

~anonim 2017-03-11 20:23:38

i kasa w kieszeni hahahhaha

LKs 2017-03-11 20:58:15

Następny meczyk z Polonią wygramy, wrócimy do formy!

yok 2017-03-11 22:06:05

rywale was poznali i dokonali wzmocnień i będzie wam ciężko o punkty, może tym razem nie braknie wam punktu do utrzymania, tak naprawdę nie stać was na grę na poziomie zespołów z górnej połowy tabeli i o tym musicie wiedzieć, walka o utrzymanie do ostatniego spotkania was czeka.

~anonim 2017-03-11 22:13:38

Następny mecz w Pisarowcach , kolejna porazka

Kibic 2017-03-11 23:35:36

Jakoś nie widziałem na meczu by mecz był wyrównany to raczej sokół miał od początku przewagę

~anonim 2017-03-12 04:01:07

Patrząc na fetę po przyjeździe Pani Premier z Brukseli i okrzyknięciem sukcesu Polski trzeba powiedzieć że Igloopol odniósł sukces i wygrał. Walczył dzielnie bo takie ma zasady. Wynik jest zwyciestwem Igloopolu. Byly pewnie kwiaty dla zawodników i kapela góralska z Gorzejowy.

~anonim 2017-03-12 04:03:47

a jeszcze pewnie na wynik miała wpływ zmowa wszystkich klubów z IV ligi podkarpackiej pod przewodnictwem klubów czołówki tabeli

~anonim 2017-03-12 07:05:00

Tolpik jesteś wielki

darek bukowy 2017-03-12 14:16:09

A komar dalej bez gola

~anonim 2017-03-14 09:34:32

Igloopol bez wzmocnień nie dacie rady się utrzymać swoimi ogranymi na poziomie ligi okręgowej zawodnikami , nie macie szans zaistnieć dłużej w 4 lidze, jak cudem utrzymacie się w tym sezonie to w przyszłym prorokuje spadek z tymi chłopakami

~anonim 2017-03-14 11:14:05

hahaaha wezcie sie ku.rwa plamcie z tymi komentarzami bez kitu co wy spoleczniaki mozecie wgl wiedziec na temat kopania w 4 lidze ?

Stalowy 2017-03-14 11:29:43

Póki co Igloopol zajmuje 8 miejsce czyli srodek tabeli wiec o jakim spadku mowa ?

~anonim 2017-03-14 12:03:52

Według mnie nie ma co po pierwszych meczach gdybać które miejsce jaka drużyna zajmie ponieważ ta liga jest nieobliczalna i nawet lider może stracić pkt z zespołami z dołu tabeli, czego zresztą byliśmy świadkami w tamtej rundzie :D

polako 2017-03-14 13:47:31

Przegracie z Pisarowcami remis z Pilznem , porażka z Polonia i będzie nie wesoło ,8 miejsce.? po 1 kolejce ? hahha 15 miejsce w tabeli to będzie wasz sukces