2017-03-11 19:58:06

Izolator Boguchwała piłkarską wiosnę rozpoczął od wygranej

Piłkarze Izolatora Boguchwała wygrali 4-2 ze Stalą Gorzyce na inaugurację piłkarskiej wiosny w 4 lidze podkarpackiej.

Gospodarze z bramki cieszyli się już w 5. minucie spotkania. Właśnie wtedy na listę strzelców wpisał się Krzysztof Szymański.

Jeszcze przed przerwą kolejne bramki dla Izolatora Boguchwała zdobyli Konrad Cupryś (z rzutu karnego) oraz Patryk Róg. Do przerwy miejscowi prowadzili 3-0.

Chwię po zmianie stron jednego gola straty dla Stali Gorzyce odrobił Rafał Machowski, a nieco ponad kwadrans później kontaktową bramkę strzelił Marcel Pędlowski i mogło być ciekawie.

Gracze Izolatora Boguchwała odpowiedzieli jednak bardzo szybko. Niespełna dwie minuty później Piotr Szkolnik pomógł "Izolacji" odskoczyć na dwie bramki i bezpiecnie dowieźć korzystny rezultat do końca.

1-0 Krzysztof Szymański (5)
2-0 Konrad Cupryś (36-karny)
3-0 Patryk Róg (43)
3-1 Rafał Machowski (47)
3-2 Marcel Pędlowski (63)
4-2 Piotr Szkolniki (65)