2017-02-19 11:41:27

sparing: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wólczanka Wólka Pełkińska 1-1

Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała 1-1 w wyjazdowym sparingu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

W starciu lidera 4 ligi podkarpackiej z pierwszą drużyną 3 ligi gr. IV padł wynik remisowy. Obydwie drużyny trafiały do siatki rywali w samej końcówce po rzutach karnych.

Gola na KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zdobył w 80. minucie Rafał Gil, a sześć minut później wyrównującą bramkę dla Wólczanki Wólka Pełkińska strzelił Kamil Hul.

KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 1-1 (0-0)

1-0 Rafał Gil (80-karny)
1-1 Kamil Hul (86-karny)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Wierzgacz - Stachurski, Podstolak, Łatkowski, Dominik Cheba, Gil, Mąka, Mianowany, Mężyk, Ferens, Dziadowicz oraz Kargulewicz, Jaworski, Mazur.