2017-02-12 12:53:14

Wygrana Stali Mielec w Turcji. Udany sparing z FC Merani Martvili

Drużyna FC Merani Martvili to zespół grający w 1 lidze gruzińskiej. Stal Mielec pokonała ich dziś 4-0 (fot. facebook.com/fcmerani)
Piłkarze Stali Mielec wygrali w rozegranym w Turcji meczu sparingowym. Było to drugie spotkanie mielczan podczas obozu przygotowawczego, a ich rywalem był gruziński pierwszoligowiec FC Merani Martvili.

Podopieczni Zbigniewa Smółki rozegrali drugie spotkanie sparingowego podczas zgrupowania w Turcji. Tym razem wygrali 4-0.

Pierwszy gol padł w 33. minucie po strzale Krzysztofa Drzazgi. Kilka minut później na 2-0 dla Stali Mielec podwyższył Mateusz Cholewiak. Podkarpacaki zespół prowadził do przerwy dwiemy bramkami.

Trzeciego gola dla Stali Mielec strzelił w 54. minucie Szymon Sobczak, który kilkadziesiąt sekund wcześniej wszedł na boisko zmieniając Bułgara Aleksandara Koleva.

Wynik spotkania na 4-0 dla mielczan ustalił na dwie minuty przed końcem meczu Przemysław Lech.

FC MERANI MARTVILI - STAL MIELEC 0-4 (0-2)

0-1 Krzysztof Drzazga (33)
0-2 Mateusz Cholewiak (40)
0-3 Szymon Sobczak (54)
0-4 Przemysław Lech (88)

Stal Mielec: Rafał Strączek (46. Marek Kozioł) – Sebastian Zalepa (46. Boris Milekić), Krzysztof Kiercz, Robert Sulewski (60. Dominik Sadzawicki), Piotr Marciniec (60. Przemysław Lech), Mateusz Cholewiak (70. Konrad Misztal), Vasil Panayotov (60. Piotr Głowacki), Krzysztof Drzazga (70. Dorian Buczek), Aleksandar Kolev (53. Szymon Sobczak), Krystian Getinger, Kamil Radulj (60. Damian Ałdaś).