2017-02-10 17:32:08

sparing: Stal Mielec - FC Desna Czernihiv 0-1

Pierwszoligowa Stal Mielec rozegrała pierwszy mecz sparingowy podczas obozu w Turcji. Mielczanie przegrali 0-1 z FC Desna Chernihiv (1 liga ukraińska).

Podopieczni Zbigniewa Smółki gola stracili na kilka minut przed końcem spotkania. Jedyny gol dla ukraińskiej drużyny padł w 88. minucie.

Był to pierwszy mecz sparingowy Stali Mielec podczas obozu w Turcji. Kolejne spotkanie kontrolne czeka mielecki zespół za dwa dni. Ich rywalem będzie gruziński FC Merani Martvili.

STAL MIELEC - FC DESNA CHERNIHIV 0-1 (0-0)

0-1 Denys Favorov (88)

Stal Mielec: Tomasz Libera (46. Marek Kozioł) - Sebastian Zalepa (46. Krzysztof Kiercz), Robert Sulewski (61. Dominik Sadzawicki), Boris Milekić, Piotr Marciniec (46. Przemysław Lech), Szymon Sobczak (46. Piotr Głowacki), Mateusz Cholewiak (76. Szymon Sobczak), Vasil Panayotov (61. Damian Ałdaś), Aleksandar Kolev (61. Dorian Buczek), Krystian Getinger (76. Konrad Misztal), Kamil Radulj (46. Krzysztof Drzazga).