2016-11-11 15:11:30

Izolator Boguchwała rozgromił Stal Nowa Dęba

Łukasz Szczoczarz zdiobył swojego dwunastego gola w sezonie (fot. izolator.eu)
Zawodnicy Izolatora Boguchwała ograli na własnym boisku broniącą się przed spadkiem Stal. Gospodarze zaaplikowali rywalowi aż 5 goli.

Pojedynek ten można było oglądać na żywo w naszym serwisie. Pierwszy gol padł już w jedenastej minucie spotkania. Po sprytnie rozegranym rzucie wolnym, do strzału doszedł Piotr Szkolnik. Lewonożny zawodnik płaskim uderzeniem pokonał golkipera Stali.

Przed przerwą podwyższył jeszcze najskuteczniejszy snajper Izolatora BoguchwałaŁukasz Szczoczarz. Po zmianie stron dwie bramki dołożył Krzysztof Szymański i jedną Marek Fundakowski.

1-0 Piotr Szkolnik (11)
2-0 Łukasz Szczoczarz (41)
3-0 Krzysztof Szymański (53)
4-0 Krzysztof Szymański (57)
5-0 Marek Fundakowski (72)

Izolator Boguchwała: Ćwiczak – Lusiusz, Kozicki, Bogacz, Szkolnik, Tarasenko, Zieliński (65 Suszko), Szczoczarz (46 Gajdek), Domin (65 Krystian Wilk), K. Szymański, Róg (58 Fundakowski).

Stal Nowa Dęba: Tomczyk – Diektiarenko (80 Durlak), Karnat, Dudek, K. Serafin, Puzio (85 Wiśniewski), Milanowski (60 Kotrych), Hynowski (68 Szypuła), S. Serafin, K. Wilk (77 Domagała), Rurak.