2016-11-05 16:25:37

Stal Gorzyce ograła Start Pruchnik. Hat-trick Grzegorza Szymanka

Mateusz Leśniowski (z lewej) karnego nie wykorzystał, ale i tak zdobył dwie bramki.
Beniaminek z Pruchnika nie będzie miło wspominał wyjazdu do Gorzyc. Miejscowa Stal rozbiła Start 6-3. Trzy gole zdobył Grzegorz Szymanek.

Start Pruchnik rozpoczął bardzo odważnie. W 17. minucie po szybkim wyjściu z własnej połowy gole na 0-1 zdobył Mateusz Cząstka. Za 5 minut powinno być 1-1, ale Mateusz Leśniowski nie wykorzystał rzutu karnego.

To nie podłamało miejscowych. Przed przerwą dwie bramki zdobył Grzegorz Szymanek. Ten sam zawodnik chwilę po przerwie zdobył swojego trzeciego gola.

W 67. minucie za karnego zrehabilitował się Mateusz Leśniowski. Po jego golu było praktycznie po meczu, bo Stal  Gorzyce wygrywała już 4-1. Ten sam gracz zdobył za chwilę gola na 5-1.

Start Pruchnik odpowiedział jeszcze dwoma golami, ale zdołał jedynie zmniejszyć rozmiary porażki. Wynik ustalili ostatecznie gospodarze.

6-3 Rafał Mytyk (90)

Stal Gorzyce: Stachurski - Winiarski, Syguła, K.Idec (46. Świąder), Korzonek, Falasa, Machowski (56. B. Leśniowski), Chamera (60. B.Idec 6), M. Leśniowski (84. Sakhniuk), Pędlowski (81. Mytyk), Szymanek.

Start Pruchnik: Czerwiński - Barszczak, Cząstka, Kamiński, Kiszka (70. Sieńko), Mikłasz, Kurecki (58. Stanik), Pańko, Smalec, Wójtowicz, Czura.

Sędziował: Mateusz Mastaj (Dębica).
Żółte kartki: Winiarski, Syguła, K. Idec, Chamera Falasa – Czerwiński, Kamiński, Smalec, Czura.
Czerwona kartka: Korzonek (73, faul)