2016-11-05 19:23:25

Błękitni Ropczyce zremisowali z Wiązownicą. Vasyl Hirka uratował punkt!

Trafienie Vasyla Hirki (z piłką) dało Błękitnym punkt (fot. facebook.com/mksblekitniropczyce/)
Zawodnicy KS-u Wiązownica zremisowali w Ropczycach z Błekitnymi w meczu 16. kolejki podkarpackiej 4 ligi. Punkt dla gospodarzy uratował w końcowce Vasyl Hirka.

Wynik otworzył przed przerwą Sebastian Pawlak. Goście w pierwszej połowie mieli więcej argumentów. Po zmianie stron, dokłądnie w 70. minucie podwyższył Marek Soczek.

Goście nie dali rady utrzymać korzystnego wyniku. W ostatnich 10 minut Błękitni Ropczyce mocno zaatakowali i zdobyli dwa gole. Najpierw kontaktową bramkę strzelił młodzieżowiec Damian Baran, a w końcówce gola na 2-2 zdobył Ukrainiec Vasyl Hirka.

0-1 Sebastian Pawlak (21)
0-2 Marek Soczek (70)
1-2 Damian Baran (81)
2-2 Vasyl Hirka (89)

KS Wiązownica: Michałowicz - Bartnik, Luft, Kubas, Cach, Fedor, Sobczak, Lorenc (84. Wojtyna), Soczek, Sierżęga (74. Hołub), Pawlak.

Błękitni Ropczyce: Pociask - Proczek, Świętoń, Hirka, Bonowicz, Kukla (78. Baran), Rogala, Wiktor, Orzech (72. Cieśla), Zawiślak (46. Cesarz), Ł. Kosiba (35. Szewczyk)

Sędziował: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).
Żółte kartki: Soczek - Szewczyk.