2016-09-18 09:11:31

Podhale Nowy Targ wypunktowało Cosmos Nowotaniec

Piłkarze Cosmosu Nowotaniec przegrali 0-3 z Podhalem Nowy Targ w wyjazdowym meczu 3 ligi gr. IV.

W pierwszej wyrównanej połowie obydwa zespoły nie miały wielu okazji na gole. Podhale Nowy Targ prowadziło jednak po trafieniu Wojdziecha Dziadzio, który wykorzystał celne dogranie Rafała Komorka.

Po przerwie do ataku rzucili się gości. Piłkarze Cosmosu Nowotaniec kilkukrotnie groźnie atakowali. Bardzo blisko szczęścia był Rafał Mikulec, ale jego strzał zdołał wybronić Kais Al Ani. W 52. minucie w poprzeczę trafił Marek Maślejak.

Kilka minut później Podhale Nowy Targ zdobył drugą bramkę. Szybką kontrę gole zakończył Wojciech Dziadzio (asystował mu Dawid Basta).

Trzeci gol dla gospodarzy padł na niespełna kwadrans przed końcem. Jego autorem był Taras Jaworskij, który trafił do siatki Mateusza Krawczyka bezpośrednio z rzutu wolnego.

1-0 Wojciech Dziadzio (33)
2-0 Wojciech Dziadzio (56)
3-0 Taras Jaworskij (76)

Podhale Nowy Targ: Al Ani - Basta, Mikołajczyk, Bedronka, Zając, Komorek (73. Czubin), Jaworski (89. Ochman), Ligienza, Świerzbiński, Dziadzio (83. Gadzina), Pająk (65. Piwowarczyk).

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Wójcik, Sobota, Pidwirnyj, Jakubowski, Laskowski (78. Marcin Misiak), Pluskwik, Sowiński, Dymowski, Maślejak (80. Michał Misiak), Mikulec.

Sędziował: Seweryn Kozub (Brzesko).
Żółte kartki: Basta, Mikołajczyk - Dymowski, Wójcik, Pidwirnyj, Laskowski.