2016-09-19 09:50:25

Pewne zwycięstwo Izolatora Boguchwała nad Igloopolem Dębica

Izolatora Boguchwała wywiózł z Dębicy komplet punktów i znów nie stracił gola (fot. igloopol.info)
Piłkarze Izolatora Boguchwała wygrali 3-0 z Igloopolem Dębica w wyjazdowym meczu 9. kolejki rozgrywek 4 ligi podkarpackiej.

Podopieczni Andrzeja Szymańskiego wykorzystali wczorajsze potknięcie Wólczanki Wólka Pełkińska (remis 2-2 w Przemyślu) i zrównali się punktami z liderem.

Izolator Boguchwała wyszedł na prowadzenie w 28. minucie. Piłkę w pole karne wrzucił Marcin Brogowski, a Patryk Róg po rękach bramkarz wbił piłkę do bramki głową.

Zaledwie pięć minut później goście prowadzili w Dębicy 2-0. Konrad Cupryś podał do Łukasza Szczoczarza, a "Szczota" przerzucił piłkę nad głową Łukasza Psiody. Wynik spotkania na 3-0 dla Izolatora Boguchwała ustalił Łukasz Szczoczarz, który uderzeniem głową zdobył swoją ósmą bramkę w tym sezonie.

0-1 Patryk Róg (28)
0-2 Łukasz Szczoczarz (33)
0-3 Łukasz Szczoczarz (72)

Igloopol Dębica: Psioda - Jędrzejczyk (55. Draguła), Lamparty, Socha, Chmiel, Szczepanik (65. Kołodziej), T. Nalepka (30. K. Brzostowski), Stefanik, Rokita, Machnik, P. Nalepka (63. Pisarek).

Izolator Boguchwała: Ćwiczak - Brogowski, Kozicki, Bogacz, Szkolnik, Tarasenko (75. Leś), Cupryś, Zieliński, Szczoczarz (78. Lekki), Róg (65. Fundakowski), Domin (65. Lusiusz)

Sędziował: Jakub Kozner (Krosno).