2016-09-14 18:43:52

Stal Gorzyce wygrała w Nowej Dębie. Dwa gole Viktora Sakhniuka

Stal Gorzyce (na niebiesko) w wygrała drugi mecz i podskoczyła nieznacznie w ligowej tabeli.
Beniaminek z Gorzyc odniósł drugie zwycięstwo w podkarpackiej 4 lidze. Tym razem wygrał 2-0 w Nowej Dębie.

Piłkarze Stali Gorzyce sięgnęli po komplet punktów dzięki świetnej dyspozycji pozyskanego pod koniec okna transferowego Ukraińca Viktora Sakhniuka. 26-letni były gracz Arsenału Kijów szybko wkomponował się w nowy zespół.

Ukrainiec zdobył obie bramki. Pierwszą 5 minut przed przerwą, a drugą już w 72. minucie spotkania. Gorzycki zespół na początku sezonu zbierał pochwały za ładną grę, ale nie punktował. W końcu drużyna Tomasza Rychela jest skuteczna. Miejscowym brakowało w tym spotkaniu wykończenia.

0-1 Viktor Sakhniuk (40)
0-2 Viktor Sakhniuk (72)

Stal Nowa Dęba: Bujak – Diektiarenko (79 Domagała), Dudek, Hynowski, Durlak (53 Kotrych), K. Rębisz, S. Serafin, Milanowski (68 Szypuła), K. Serafin, Rurak, K. Wilk (60 Puzio).

Stal Gorzyce: Stachurski – Korzonek, B. Idec, Winiarski, Bernaś, Świąder (46. Pędlowski), Machowski, Falasa (76 Wąs), M. Leśniowski, Sakhniuk, Szymanek (85 K. Idec).

Sędziował Mateusz Warzocha (Rzeszów). Żółte kartki: S. Serafin – B. Idec, Winiarski, Machowski, Wąs. Widzów 150.