2016-09-14 19:57:17

Wisłok Wiśniowa wypunktował LKS Pisarowce

Wisłok Wiśniowa wygrał 3-0 z LKS-em Pisarowce w meczu 8. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Piłkarze z Wiśniowej ostatnio prezentują bardzo wysoką formę. W środowe popołudnie Wisłok wygrał po raz trzeci z rzędu i pnie się w górę tabeli.

Prowadzenie gospodarzom w starciu z LKS-em Pisarowce dał już w 7. minucie meczu Dawid Zimy.

Kolejne gole dla Wisłoka Wiśniowa padły w końcówce spotkania. Najpierw na listę strzelców wpisał się Damian Cyran, a kilku minut później na 3-0 wynik meczu ustalił Waldemar Złotek.

1-0 Dawid Zimny (7)
2-0 Damian Cyran (79)
3-0 Waldemar Złotek (82)

Wisłok Wiśniowa: Dziok - Kozubek, Bernacki, Ochalik, Kuta (53. Sajdak), Dziedzic, Borowczyk (69. Śliwa), Cyran, Baran (82. Sokołowski), Zimny (75. Maik), Złotek.

LKS Pisarowce: Hajduk - Kokoć (75. Zajdel), Jaklik, Kumah-Doe, Sikorski, Karol Adamiak, Lorenc, Kasza (68. Rutyna), Walaszczyk, Sobolak (80. Lisowski), R. Domaradzki (68. Kozioł).

Sędziował: Jacek Kuśnierz (Jarosław).
Żółte kartki: Ochalik, Kuta, Cyran - Karol Adamiak