2016-09-04 18:36:00

Piast Tuczempy zremisował z Rzemieślnikiem Pilzno

Trener Marek Strawa (na zdjęciu w środku) i piłkarze Piasta Tuczempy zdobyli punkt w starciu z Rzemieślnikiem Pilzno (fot. Mieczysław Turczyn / archiwum)
Mecz 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Piastem Tuczempy a Rzemieślnikiem Pilzno zakończył się remisem 2-2.

Wszystkie gole w tym spotkaniu padły w drugiej połowie. Jako pierwsi z prowadzenia cieszyli się piłkarze Piasta Tuczempy. W 58. minucie na listę strzelców wpisał się Karol Wota.

Gracze Rzemieślnika Pilzno odpowiedzieli trafieniem Michała Maziarki zaledwie kilka minut później.

Goście dostali szansę na objęcia prowadzenia w 80. minucie, kiedy to arbiter podyktował rzut karny. Okazji nie zmarnował Konrad Fryś dając prowadzenie Rzemieślnikowi Pilzno.

Gospodarze nie odpuścili i zdołali doprowadzić do wyrównania. Gola na wagę remisu zdobył doświadczony Waldemar Jaroch.

1-0 Karol Wota (58)
1-1 Michał Maziarka (64)
1-2 Konrad Fryś (80-karny)
2-2 Waldemar Jaroch (84)

Piast Tuczempy: Strawa - Bawoł, Jaroch, Stopyra, Gil, Kwaśny (54. Sas), Wota, Nasiewicz (63. Kloc), Czub (76. B. Noga), R. Noga (76. Więcek), Shyray.

Rzemieślnik Pilzno: Wilczyński - Florian, Tragarz, Remut, Fryś (87. Adamski), Bańdur, Barycza, Macnar, Ślęzak, Maziarka (66. H. Nalepka), Wolański (90+1. Bała).

Sędziował: Karol Krzak (Mielec).
Żółte kartki: Wota, Kloc.