2016-09-04 14:09:53

Wisłok Wiśniowa w końcu zwycięski. Wygrana ze Stalą Gorzyce

Waldemar Złotek (w środku) zaliczył gola i asystę (fot. archiwum)
Piłkarze Wisłoka Wiśniowa odnieśli wreszcie pierwsze zwycięstwo w tym sezonie rozgrywek 4 ligi podkarpackiej. Pokonali Stal Gorzyce 3-0.

Już w 3. minucie meczu na listę strzelców wpisał się Jakub Baran, który otrzymał dobre podanie o Waldemara Złotka. Zaledwie kilku minut później Wisłok Wiśniowa prowadził już 2-0 - autorem drugiego gola był Dawid Zimny.

Szansę na podwyższenie mieli m.in. Patryk Sajdak i Marcin Borowczyk. Ten pierwszy jednak minimalnie się pomylił, a drugi trafił w poprzeczkę. Wreszcie trzeciego gola dla Wisłoka Wiśniowa zdobył w końcówce meczu Waldemar Złotek.

Dla Wisłoka Wiśniowa to pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie. Stal Gorzyce wciąż nie zdołała jeszcze wygrać.

1-0 Jakub Baran (3)
2-0 Dawid Zimny (80)
3-0 Waldemar Złotek (90+1)

Wisłok Wiśniowa: Dziok - Dziedzic, Bernacki, Ochalik, Kozubek - Sajdak, Cyran (57. Śliwa), Borowczyk (90. Madeja), Baran (72. Maik), Zimny (77. Sokołowski), Złotek.

Stal Gorzyce: Stachurski - K. Idec (25. Szymanek), B. Idec, Winiarski, Bernaś, Korzonek, Falasa, Machowski, Pędlowski (34. B. Leśniowski) - M. Leśniowski, Sakhniuk.

Sędziował: Konrad Tomczyk (Jarosław).