2016-09-03 20:50:17

Stal Mielec wciąż bez zwycięstwa. Porażka z Chrobrym Głogów

Stal Mielec dostali kolejną lekcję futbolu na zapleczu Ekstraklasy. Mielczanie przegrali u siebie z Chrobrym Głogów 1-4.

Goście z gola cieszyli się już w 4. minucie gry. Sebastian Bonecki dostał dobrą piłkę w polu karnym Stali Mielec i bez trudu pokonał Tomasza Liberę. Pod koniec pierwszej połowy piłkarze Chrobrego Głogów mogli podwyższyć prowadzenie, ale byli nieskuteczni.

Kilka minut po zmianie stron Stal Mielec straciła drugiego gola. Opieszałość naszych obrońców wykorzystał Michał Ilków-Gołąb, który w zamieszaniu podbramkowym skierował piłkę do siatki. W odpowiedzi uderzał Piotr Marciniec, ale dobrze ustawiony był bramkarz gości.

W 60. minucie było już 3-0 dla Chrobrego Głogów. Pięknym uderzeniem z dystansu popisał się Paweł Wojciechowski nie dając Tomkowi Liberze najmniejszych szans na skuteczną interwencję.

Stal Mielec zdobyła gola po stałym fragmencie gry. Po rzucie rożnym zamieszanie w polu karnym Chrobrego wykorzystał Sebastian Zalepa. Wynik spotkania na 4-1 dla gości ustalił w końcówce Seweryn Michalski.

0-1 Sebastian Bonecki (4)
0-2 Michał Ilków-Gołąb (54)
0-3 Paweł Wojciechowski (60)
1-3 Sebastian Zalepa (77)
1-4 Seweryn Michalski (86)

Stal Mielec: Tomasz Libera - Robert Sulewski, Michał Bierzało, Krzysztof Kiercz, Krystian Getinger, Szymon Sobczak, Sebastian Zalepa, Piotr Marciniec, Kamil Radulj (58. Grzegorz Fonfara), Mateusz Cholewiak (46. Piotr Głowacki), Sebastian Łętocha (46. Tomasz Prejs).

Chrobry Głogów: Sławomir Janicki -  Michał Ilków-Gołąb, Seweryn Michalski, Bartosz Kwiecień, Karol Hodowany, Karol Danielak (74. Dominik Kościelniak), Marcel Gąsior, Maciej Kona, Sebastian Bonecki (83. Maksymilian Rozwandowicz), Damian Sędziak (24. Paweł Wojciechowski), Łukasz Szczepaniak.

Sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Żółte kartki: Głowacki, Fonfara - Sędziak.
Czerwona kartka: Sulewski (68).