2016-06-05 19:13:11

KS Wiązownica zremisował w Skołoszowie i nadal musi walczyć

KS Wiązownica (biało-czerwone stroje) zremisował z LKS-em Skołoszów na jego terenie (fot. Natalia Styś)
Piłkarze KS-u WIązownica zremisowali bezbramkowo w wyjazdowym meczu z LKS-em Skołoszów i wciąż nie są pewni utrzymania w 4 lidze podkarpackiej.

Goście przyjechali do Skołoszowa mocno zdeterminowani, bo ich miejsce w 4 lidze podkarpackiej wciąż nie jest pewne. Graczy KS Wiązownica wciąż wyprzedzić może Kolbuszowianka, a żeby utrzymanie było 100% pewne dobrze byłoby wyprzedziś Rzemieślnik Pilzno.

Pierwsza połowa to wiele gry w środku pola i brak efektownych akcji. Lepiej poruszali się po boisku piłkarze LKS-u Skołoszów lecz nie potrafili tego faktu udokumentować. Do przerwy gole nie padły.

W drugiej odsłonie KS Wiązownica miał dwie idealne okazje do objęcia prowadzenia lecz górą w obu starciach okazała się perfekcyjnie grająca obrona miejscowych. Ostatecznie kibice nie ujrzeli goli. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem i podziałem punktów.

LKS SKOŁOSZÓW - KS WIĄZOWNICA 0-0

LKS Skołoszów: Buczkowski - Franków, Gorczyca, Mazurkiewicz, Kolanek, Sobczak, Gagat, M. Buczkowski, K. Buczkowski, Pilawa (89. Olech), Tyrawski (68. Gołębiowski)

KS Wiązownica: Mikus - Luft, Fudali, Bartnik, Stefan, Halejcio, Sierżęga, Soczek, Czub, Hołub (53. Gawłowski), Misiąg

Sędziował: Kamil Dobosz (Krosno). Żółta kartka: Mazurkiewicz