2016-05-18 19:40:04

Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała z Avią Świdnik

Krzysztof Pietluch (na zdjęciu z piłką) znów zdobył gola dla Wólczanki, ale ekipa z Wólki Pełkińskiej przegrała z Avią Świdnik 1-2 (fot. Krystian Pietrycha / archiwum)
Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska ulegli Avii Świdnik w zaległym meczu 21. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Goście wyszli na prowadzenie w 20. minucie meczu po samobójczym trafieniu bramkarza Wólczanki Wólka Pełkińska, Daniela Furtaka.

W 38. minucie Robert Kazubski brutalnie faulował jednego z zawodników Wólczanki Wólka Pełkińska i Avia musiała radzić sobie w osłabieniu. Pomimo tego do przerwy prowadziła 1-0.

W 63. minucie stan pojedynku wyrównał Krzysztof Pietluch, który uderzeniem głową dobił wcześniejszy strzał Nazara Milishchuka.

Niestety kwadrans później Kamil Oziemczuk dograł piłkę na głowę Wojciecha Białka, a najlepszy strzelec 3 ligi lubelsko-podkarpackiej skierował piłkę do siatki dająć zwycęstwo Avii Świdnik.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - AVIA ŚWIDNIK 1-2 (0-1)

0-1 Daniel Furtak (20-samobójcza)
1-1 Krzysztof Pietluch (63)
1-2 Wojciech Białek (78)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Furtak - B. Poprawa, Misiło, Khorolskyi, Bożek, Kocur, Gwóźdź, Podstolak, Jurczak (82. Wójcik), Pietluch, Milishchuk

Avia Świdnik: Zacharski - Kazubski, Szymala (70. Grzegorczyk), Maciejewski, Barański, Byszewski, Orzędowski, Oziemczuk (90. Podstawka), Nowak (61. Wołos), Białek, Mazurek (88. Bogusz)

Sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin). Żółte kartki: Misiło, Bożek, Gwóźdź. Czerwona kartka: Robert Kazubski (38, brutalny faul). Widzów: 250.