2016-05-04 10:40:12

KS Wiązownica pewnie pokonał Jedność Niechobrz. Dwie bramki Mateusza Hołuba

KS Wiązownica wygrała z Jednością Niechobrz 2-0.
KS Wiązownica bez większych problemów pokonał na własnym stadionie Jedność Niechobrz. Bohaterem spotkania został Mateusz Hołub, który zdobył oba gole dla miejscowych.

Faworytem tego spotkania byli piłkarze KS-u Wiązownica, którzy plasują się w środku tabeli. Jedność Niechobrz w rundzie wiosennej prezentuje się źle i jak na razie nie zdobyła ani jednego puntu.

Od początku spotkania większą inicjatywę wykazywali gospodarze, którzy kontrolowali pole gry. W 31. minucie nieprzepisowo w polu karnym zatrzymywany był jeden z zawodników miejscowych i sędzia wskazał na rzut karny. Na gola zamienił go Mateusz Hołub.

W drugiej połowie nadal atakowali miejscowi, a Jedność Niechobrz starała się szukać okazji z kontry. Znów bardziej skuteczni okazali się miejscowi. W 63. minucie na 2-0 podwyższył Mateusz Hołub ustalając tym samym wynik spotkania na 2-0 dla Wiązownicy.

Wtorkowe spotkanie przyniosło piłkarzom Jedności Niechobrz kolejną porażkę - już dziewiątą z rzędu, a ósmą w tej rundzie, przez co spadli na ostatnią pozycję w tabeli 4 ligi podkarpackiej.

KS WIĄZOWNICA - JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 2-0 (1-0)

1-0 Mateusz Hołub (31-karny)
2-0 Mateusz Hołub (63)

KS Wiązownica: Michałowicz - Kubas, Luft, Fudali, Bartnik, Halejcio (86. Iwański), Sierżęga (85. Misiąg), Stefan (80. Mazur), Czub (70. Gawłowski), Soczek, Hołub

Jedność Niechobrz: Szeliga - Gajdek, Paweł Lib, Trzandel, G. Rak , Kłeczek, Gorzelany, Byjoś (70. Lenik), D. Rak (65. Soroka), Worosz, Grzebyk

Sędziował: Sebastian Godek (Rzeszów). Żółte kartki: Halejcio - Gajdek