2016-05-03 18:49:27

Izolator Boguchwała nie zdołał wygrać z outsiderem. Remis 1-1 z Hetmanem Zamość

Trener Andrzej Szymański wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo na ławce trenerskiej Izolatora Boguchwała. Pytanie tylko czy nadarzy się lepsza okazja niż w meczu z ligowym outsiderem z Zamościa?
Izolator Boguchwała zremisował u siebie 1-1 z ligowym outsiderem, Hetmanem Zamość.

Piłkarze Izolatora Boguchwała ostatni raz z trzech punktów cieszyli się w październiku 2015 roku. Nowy trener, Andrzej Szymański, nic tutaj nie pomógł, bo "Izolacja" wciąż nie potrafi wygrać. Remis z AMSPN Hetman Zamość był dla podkarpackiej drużyny już 13. kolejnym spotkaniem bez zwycięstwa.

Zawodnicy z Boguchwały prowadzili wprawdzie do przerwy 1-0 po trafieniu Bartosza Karwata w końcówce pierwszej połowy, ale korzystnego rezultatu nie zdołali dowieźć do końca. Goście wyrównali w 69. minucie meczu po trafieniu Mychajło Kaznokhi i wynik remisowy utrzymał się do ostatniego gwizdka.

Dla zamojszczan był to dopiero piąty punkt w tym sezonie. Po siedmiu porażkach z rzędu zapunktowali właśnie na "Izo-Arenie".