2016-03-20 18:16:13

Polonia Przemyśl urwała punkt Stali Rzeszów

Polonia Przemyśl (biało-czerwone stroje) zremisowała ze Stalą Rzeszów.
Pikarze Polonia Przemyśl zremisowali 1-1 przed własną publicznością z wiceliderem, Stalą Rzeszów.

Już w 3. minucie meczu na prowadzenie wyszli gospodarze. Gola dla Polonii Przemyśl zdobył Paweł Sedlaczek.

Podopieczni Pawła Załogi grali spokojnie i długo pilnowali wyniku. Stal Rzeszów nastomiast próbowała atakować, miała więcej z gry, ale brakowało jej pomysłu na wykończenie akcji.

Pierwszy celny strzał na bramkę podopieczni Marcina Wołowca oddali dopiero w 80. minucie! Mieli tyle szczęścia, że precyzyjne uderzenie Łukasza Szczoczarza znalazło drogę do bramki i dało rzeszowianom cenny punkt.

POLONIA PRZEMYŚL - STAL RZESZÓW 1-1 (1-0)

1-0 Paweł Sedlaczek (3)
1-1 Łukasz Szczoczarz (80)

Polonia Przemyśl: Krzanowsk - Mikulec, Zaloga, Sukhotskyy, Kocój, Wanat, Kazek, Skała, Kalawski (81. Tur), Siedlaczek (68. Świst), Gosa (45. Jaroch)

Stal Rzeszów: Kaszuba - Baran, Suswam, Drelich, Szymański (46. Lisańczuk), Brocki, Szeliga, Jędryas, Zieliński (46. Kanach), Szczoczarz, Prędota

Sędziował: Tomasz Jagieła (Krosno). Żółte kartki: Wanat, Sedlaczek