2016-03-19 18:23:38

Karpaty Krosno pokonały Chełmiankę na jej terenie

Karpaty Krosno w Chełmie cieszyły się ze zwycięstwa (fot. Marcin Pirga / archiwum)
Piłkarze Karpat Krosno wygrali z Chełmianką Chełm 3-1 w meczu 20. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Do przerwy Karpaty Krosno prowadziły 1-0. Gola już w 7. minucie strzelił Dawid Cempa.

Kolejne bramki w tym spotkaniu padły dopiero w końcówce meczu. Najpierw z rzutu karnego do siatki trafił Przemysław Szkatuła, a chwilę później samobójczego gola zdobył Eryk Krupa.

Ostatecznie wynik spotkania na 3-1 dla Karpat Krosno ustalił w 83. minucie Jaromir Skiba.

CHEŁMIANKA CHEŁM - KARPATY KROSNO 1-3 (0-1)

0-1 Dawid Cempa (7)
0-2 Przemysław Szkatuła (79-karny)
1-2 Eryk Krupa (81-samobój)
1-3 Jaromir Skiba (83)

Chełmianka Chełm: Kozaczyński - Tomalski, Krzyżak, Sękowski, Wójcik (70. Mazurek), Kobiałka, Uliczny, Prytuljak (46. Fornal), Jankowski, Poczwardowski, Koprucha (76. Figiel)

Karpaty Krosno: Stępień - Jarząb, Balul, Krupa, Szkatuła, Wolański (76. Siepierski), Dąbek, Skiba, Makowski (59. Paszek), Cempa (71. Fundakowski), Wojczuk

Sędziował: Maciej Łamasz (Jarosław). Żółte kartki: Cempa - Poczwardowski