2016-03-19 14:55:03

Crasnovia pokonała Jedność Niechobrz. Dwa gole Patryka Rusina

Crasnovia Krasne wygrała 2-0 z Jednością Niechobrz w meczu 16. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Pierwsza bramka dla gospodarzy padła chwilę przed przerwą, a druga zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy. Autorem dwóch pierwszych trafień był Patryk Rusin sprowadzony zimą z KS Zaczernie.

Wynik spotkania na 3-0 dla miejscowych ustalił na niecał kwadrans przed końcem Rafał Szczepański.

Dla Crasnovii Krasne była to pierwsza wygrana po trzech kolejnych meczach bez zwycięstwa, jeszcze z końcówki rundy jesiennej.

Piłkarze Jedności Niechobrz kończyli to spotkanie w osłabieniu. W 80. minucie spotkania czerwoną kartką ukarany został Damian Rak.