2016-03-28 09:16:11

Kolbuszowianka zwycięska w Niechobrzu

Mecz Jedności Niechobrz (białe stroje) z Kolbuszowianką toczył się na trudnym, grząskim boisku (fot. facebook.com/kolbuszowianka1948)
Kolbuszowianka pokonała Jedność Niechobrz na jej boisku w meczu 17. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Kolbuszowianie zwyciężyli 2-0.

Goście wyszli na prowadzenie w 55. minucie meczu po efektowym uderzeniu Wojciecha Szydło z blisko 30 metrów.

Wynik spotkania na 2-0 dla Kolbuszowianki Kolbuszowa ustalił siedem minut później Karol Cieślik, który trafił do siatki głową po dośrodkowaniu Rafała Leśniowskiego.

Zdjęcia z meczu i więcej informacji znajdziecie na klubowym profilu Kolbuszowianki na Facebooku.

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA 0-2

0-1 Wojciech Szydło (55)
0-2 Karol Cieślik (62)

Jedność Niechobrz: Szeliga - Gajdek, Kłeczek, Lib, G. Rak, Byjoś (64. Micał), Grzebyk, Gorzelany, Kalandyk - Worosz, D. Rak (70. Lenik)

Kolbuszowianka Kolbuszowa: Kozioł - Skowron, Szydło (70. Dziewit), Cieslik, Mokrzycki - Saj (67. B. Fryc), D. Fryc, Lesniowski, Dziedzic, K. Maca, Korab (78.  Radoń)

Żółte kartki: Worosz, Gajdek - Dziedzic, Saj, Dziewit