2016-03-09 22:03:03

sparing: Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 1-3

Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała 3-1 w dzisiejszym sparingu z Sokołem Nisko.

Jako pierwsi do siatki trafili gracze Sokoła Nisko. Lider 4 ligi podkarpackiej prowadził do przerwy 1-0 po golu Michała Serafina z rzutu karnego.

W 60. minucie spotkania w zespole Sokoła Nisko pojawili się gracze rezerwowi i przewaga gości zaczęła być coraz bardziej widoczna.

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska szybko odrobili z nawiązką. W ciągu trzech minut gole zdobyli Mateusz Kocur i Krzysztof Pietluch i trzecioligowiec wyszedł na prowadzenie 2-1.

- Szkoda, bo dopóki graliśmy podstawowym składem mecz był bardzo wyrównany - powiedział nam jeden z zawodników Sokoła Nisko.

Wynik spotkania na 3-1 dla drużyny Pawła Wtorka ustalił w 72. minucie Krzysztof Pietluch zdobywając swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.

Obydwa zespoły testowały po jednym zawodniku. Wólczanka po raz kolejny sprawdzała ukraińskiego obrońcę.

SOKÓŁ NISKO - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 1-3 (1-0)

1-0 Michał Serafin (24-karny)
1-1 Mateusz Kocur (62)
1-2 Krzysztof Pietluch (65)
1-3 Krzysztof Pietluch (72)

Sokół Nisko: Tomczyszyn - Woźniak, Maciorowski, Wilk, Wojtak, Tyczyński, Lebioda, Stępień, Kowal, Serafin, Juda oraz Dyba, Stelmach, Sudoł, Socha, Kobylarz, Niedziałek, Zawodnik testowany

Wólczanka Wólka Pełkińska: Furtak - Flak, Zawodnik testowany, R. Pydych, Kamil Pydych - Wójcik, Gwóźdź, Hul, Jurczak, Bożek, Milishchuk oraz Szewczak, B. Poprawa, Krystian Pydych, Misiło, Oślizło, Kocur, Korzępa, Podstolak, Gwóźdź, Hul, Pietluch