2016-03-10 12:54:02

sparing: Czuwaj Przemyśl - Piast Tuczempy 0-4

Piłkarze Piasta Tuczempy w białych koszulkach (fot. Mieczysław Turczyn / archiwum)
Piast Tuczempy wygrał z Czuwajem Przemyśl 4-0 w kolejnym sparingu przed startem rundy wiosennej rozgrywek.

Pierwszego gola dla Piasta Tuczempy zdobył Wojciech Tołpa w 13. minucie meczu. Kilkanaście minut prowadzenie trzecioligowca podwyższył Kamil Aab, a chwilę później padł gol samobójczy na 3-0.

Wynik sparingu ustalił chwilę po przerwie Wojciech Tołpa zdobywając gola z rzutu karnego.

- Kolejny sparing Piast Tuczempy rozegra ponownie w Przemyślu, tym razem z Polonią Przemyśl - czytamy na stronie internetowej klubu. Piast zmierzy się z Polonią o godz. 11.

CZUWAJ PRZEMYŚL - PIAST TUCZEMPY 0-4 (0-3)

0-1 Wojciech Tołpa (13)
0-2 Kamil Aab (27)
0-3 samobój (30)
0-4 Wojciech Tołpa (48)