Kantor Turbia - Motor Lublin (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu LZS Turbia - Motor Lublin rozegranego w ramach . Informacje meczowe, kiedy mecz LZS Turbia - Motor Lublin, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań LZS Turbia vs. Motor Lublin, informacje o pozostałych meczach oraz aktualną tabelę rozgrywek.

2011-07-20, godz. 17:00

LZS Turbia

1

Motor Lublin

0

16.50 - Nad Podkarpaciem przechodzą burze, które nie ominęły także Turbii. Deszcz sprawił, że boisko jest nasiąknięte wodą przez co warunki do gry nie są najlepsze.

Kameralny obiekt powoli się zapełnia. Mecz wzbudził spore zainteresowanie - Kantor Turbia nie grał jeszcze na szczeblu centralnym Pucharu Polski.

Sędzią głównym jest pan Sebastian Krasy z Krakowa

15 min. - Turbia śmiało rozpoczęła mecz. Piłkarze czwartoligowca kilkukrotnie próbowali przedzierać się pod pole karne Motoru, jednak skutecznie interweniowali lubelscy defensorzy. Z biegiem czasu to jednak goście zyskują przewagę.

18 min. - Groźna kontra Turbii! Długą piłkę do Sojeckiego posłał Igor Latus. Ten wychodząc \"sam na sam\" zbyt mocno wypuścił sobie piłkę, która padła łupem bramkarza gości.

19. min - Znakomita sytuacja Turbii! Grzegorz Słowik strzela głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, trafiając w poprzeczkę!

Marcin Fiedeń

20'

27 min. - Szybka akcja Turbii prawą stroną boiska. Strzał Damiana Judy przeszedł minimalnie obok słupka

Pyda Sebastian

28'

35 min. - Po dośrodkowaniu Fiedenia z 3 metrów do pustej bramki Turbii nie trafia Michał Górniak.

41 min. - Grzegorz Słowik główkuje nad poprzeczką bramki Motoru

Drużynę Motoru dopinguje dziś w Turbii dosyć liczna grupa kibiców z Lublina

45'

Kobylarz Kamil

Krawiec Piotr

54'

55 min. - Strzał z dystansu Kycki pewnie łapie Furtak

59'

Grzegorz Kapica za Kamila Kobylarza

Rafał Rzędzicki za Michała Górniaka

60'

62 min. - świetna akcja Motoru zakończona strzałem na bramkę Furtaka

64'

Partyka za Krawca

Grzegorz Tkacz za Rafała Gruszczyka

64'

77 min. - z dystansu strzelał Juda, jednak w bramce Motoru dobrze spisuje się Oszust

78'
92'

Kapica Grzegorz

93 min. - w dogodnej sytuacji znalazł się ponownie Sojecki - jego strzał minimalnie mija dalszy słupek bramki Motoru

99 min. - w polu karnym Motoru Juda zbyt długo zwleka z oddaniem strzału

Patryk Czułowski za Rafała Kycko

103'
114'

Juda Damian

1 - 0

Po akcji skrzydłem zakończonej dośrodkowaniem wzdłuż linii końcowej boiska Damian Juda skierował piłkę do pustej bramki

Czułowski Patryk za brutalny faul

116'

Puchar Polski: Kantor Turbia - Motor Lublin (historia bezpośrednich spotkań)

19 Limanovia Limanowa 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka