2016-01-20 19:33:00

sparing: Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola 2-2

Piłkarze Stali Stalowa Wola zremisowali 2-2 z Wisłą Sandomierz w pierwszym po przerwie zimowej meczu sparingowym.

Podopieczni Andrzeja Kasiaka wyszli na prowadzenie w 36. minucie spotkania po trafieniu Dawida Przezaka. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po przerwie na 2-0 dla Stali Stalowa Wola podwyższył Paweł Giel, ale końcówca należała do Wisły Sandomierz - dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Mateusz Michalski i spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

W barwach Stali Stalowa Wola pojawiło się czterech zawodników testowanych.

WISŁA SANDOMIERZ - STAL STALOWA WOLA 2-2 (0-1)

0-1 Dawid Przezak (36)
0-2 Paweł Giel (67)
1-2 Mateusz Michalski (82)
2-2 Mateusz Michalski (87)

Wisła Sandomierz: Szewczyk - G. Zimoląg, Mykytyn, Beszczyński, Chorab, K. Zimoląg, Szepeta, Burzyński, Szustak, Górny, Stróżak oraz Kuszaj, K. Zimoląg, Sudy, Adamczyk, Koselak, Świrk, Bukała, Łata i Michalski

Stal Stalowa Wola: Drzymała - Mistrzyk, Zawodnik testowany I, Wawrzyński, Zawodnik testowany II, Kantor, Giel, Stelmach, Zawodnik testowany III, Przezak, Siudak oraz Zacharski, Rogowski, Kołodziej, Zawodnik testowany IV