2015-12-02 20:35:06

Centralna Liga Juniorów. Stal Mielec przegrała z Koroną Kielce

Juniorzy starsi Stali Mielec rozegrali dziś zaległy mecz z ostatniej kolejki rundy jesiennej w Centralnej Lidze Juniorów. Przegrali w Kielcach 1-3.

Korona Kielce wyraźnie zdominowała mielecki zespół. Udokumentowała to dwoma golami. Kontaktowego gola po błędzie rywali zdobył Mateusz Czyżycki, ale Stali Mielec nie było już stać na kolejne bramki.

Kielecki zespół ostatnie minuty grał w osłabieniu, bo w 76. minucie jeden z zawodników Korony otrzymał czerwoną kartkę. Stal Mielec zakończyła rundę na 9. miejscu (24 punktów). Rzeszowska Stal SprintExpress na ostatnim bezpiecznym – dwunastym miejscu (17 punktów).

KORONA KIELCE - STAL MIELEC 3-1 (2-1)