2024-10-26 20:26:07

Wisłoka Dębica pokonała KS Wiązownica w meczu 14. kolejki 3 ligi gr. IV (fot. Wisłoka Dębica)
Wisłoka Dębica pokonała KS Wiązownica 2-0 w meczu 14. kolejki 3 ligi gr. IV. Zobaczcie, jak padły ramki w tym meczu.

Wisłoka Dębica dopisała kolejny komplet punktów. Już w  9. minucie sobotniego starcia faul Hrabovskyiego na Kulonie przyniósł rzut karny dla Wisłoki. Chociaż Krzysztof Zawiślak nie wykorzystał pierwszego strzału, skuteczna dobitka pozwoliła objąć prowadzenie.

Pod koniec pierwszej połowy goście mieli szansę wyrównać z rzutu karnego po ręce Krzysztofa Żmudy, ale Filip Dziurgot wykazał się świetnym refleksem, broniąc uderzenie Arkadiusza Kasii.

W drugiej połowie gospodarze kontynuowali ofensywę, a w 64. minucie Kacper Maik podwyższył prowadzenie. Chwilę później KS Wiązownica znalazł się w jeszcze trudniejszej sytuacji po czerwonej kartce dla Ruslana Hrabovskyiego. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla Wisłoki, co dało podopiecznym Bartosza Zołotara ósme zwycięstwo w tym sezonie.

Wisłoka Dębica: Dziurgot- Czarny, Grasza, Czernysz, Łanucha, Zawiślak (85' Nazarenko), Fedan (90' Siedlecki), Maik (90' Hładyszewski), Żmuda, Bogacz, Kulon (76' Czerwiec)

KS Wiązownica: Jeż - Hrabovskyi, Baraniuk, Jopek, Kasia (75' Wójcik), Michalik (65' Kitliński), Maj (65' Omuru), Tonia, Janiczak, Kordas (82' Buńko), Jaroch