2024-10-20 17:10:42

Pogoń-Sokół Lubaczów imponująco pokonał na wyjeździe Świdniczankę Świdnik

Pogoń-Sokół Lubaczów zwyciężyła na wyjeździe w meczu 13. kolejki 3. Ligi gr IV ze Świdniczanką Świdnik!

Już w drugiej minucie dzisiejszego spotkania Serhii Rusian wyprowadził ekipę beniaminka na prowadzenie. Świetne rozpoczęcie w wykonaniu przyjezdnego zespołu, pierwsza stworzona przez nich sytuacja i gol! Świetnie po zamieszaniu w szesnastce zachował się zawodnik z Ukrainy i płąskim strzałem po długim słupku wyprowadził na prowadzenie swoją drużynę.

Drużyna z Lubaczowa prowdziła grę i starała się tworzyć kolejne sytuacje. Jedna z nich, w 29. minucie zakończyła się golem Oskara Bystreka

Po przerwie obraz gry nie zmienił się, a goście szli po swoje.

W 66. minucie dublet ustrzelił Oskar Bystrek, oddając zaskakujący strzał w dalszy róg po przedryblowaniu rywala.

Wynik ustalił jeszcze na 4-0 w 75. minucie Oskar Majda, zapewniając swojej drużynie kolejne w trwającym sezonie trzy punkty!

0-1 Serhii Rusian (2)
0-2 Oskar Bystrek (29)
0-3 Oskar Bystrek (66)
0-4 Oskar Majda (75)

Świdniczanka Świdnik (skład wyjściowy): Socha - Bayer, Zuber, Paluch, Futa, Brzozowski, Kosior, Szymala, Bartoszek, Ziętek, Sikora
Pogoń-Sokół Lubaczów (skład wyjściowy): Siryk - Płonka, Gul, Majda, Rębisz, Dziadosz, Roslyakov, Bielenda, Bystrek, Rusyan, Duda